Дата кабель USB 2.0 AM to Micro 5P 0.2m Edge Black CORD (CDE-M02-1B)

Дата кабель CORD microUSB 1A Edge Black 0.2m (CDE-M02-1B)

Універсальний кабель з роз´ємом micro USB підійде для застосування у великій різноманітності портативної техніки - мобільних телефонах, планшетах і плеєрах різних виробників. 

Висока якість матеріалів виготовлення гарантує тривалий термін служби кабелю, а здатність проводити струм силою до 1 ампер забезпечить дуже швидку зарядку пристрою (при використанні відповідних мережевих адаптерів). Кабель також може використовуватися для синхронізації з комп´ютером і для підключення портативного пристрою до автомагнітоли для відтворення музики.

Переваги: жили з великим перетином виконані з високоякісної міді і здатні проводити струм до 1 ампер, швидко і ефективно заряджаючи портативну техніку. Як матеріал ізоляції кабелю використаний ПВХ - гнучкий і міцний матеріал, що володіє високою стійкістю до дії зовнішніх негативних факторів: води, високих температур, фізичного впливу.

Висока швидкість передачі даних при синхронізації з комп´ютером. Тривалий безвідмовний термін служби. Коннектори виконані з високоякісного хромованого металу і гарантують відмінний і стабільний контакт, а також міцно закріплюються в роз´ємах, виключаючи самостійне відключення.

Гарантія, міс 12
Довжина 0.2 м
Країна виробництва Китай
Тип кабель
Тип Вихід micro USB
Тип Вхід USB 2.0
  • Виробник: CORD
  • Модель: CDE-M02-1B
  • Наявність: Нема в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Дата, кабель, USB, 2.0, AM, to, Micro, 5P, 0.2m, Edge, Black, CORD, (CDE-M02-1B)