Зарядний пристрій Optima 2xUSB Prizma (1A) Black (63401)

Зарядний пристрій Optima 2xUSB Prizma (1A) Black (63401)

Зарядний пристрій Optima розрахований для тривалого використання і безпечної зарядки Вашого смартфона, планшета, навігатора, рідера або мультимедійного плеєра. На компактному корпусі СЗУ, який виготовлений з якісного, міцного пластику, розміщені два слота USB. До них Ви можете підключити свій електронний пристрій за допомогою сумісного з ним дата-кабелю.

OPTIMA - російська торгова марка різної побутової техніки. Торгова марка OPTIMA завоювала популярність на російській ринку в першу чергу завдяки своїм напівавтоматичним пральних машин. Більшість пральних машин Optima - це моделі з вертикальним типом завантаження і механічним управлінням. Це відносно компактні, надійні, довговічні пральні машини при невисокій вартості.

Пізніше асортимент поповнився такою побутовою технікою, як міні-печами і окремо стоячими плитами, виробленими в Туреччині, а також мультиварками, конвекторами та іншими приладами. Вся продукція OPTIMA відноситься до нижнього цінового сегменту і поширюється на ринках Росії та деяких країн СНД.

Вихідний струм 1 A
Вхідне підключення мережа
Гарантія, міс 6
Кількість USB портів 2xUSB
Країна виробництва Китай
Призначення для більшості пристроїв, що живляться постійним струмом
Сумісність універсальний
Тип адаптер
Тип вихідного підключення USB
  • Виробник: Optima
  • Модель: 63401
  • Наявність: Під замовлення (2-3дні)
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Зарядний, пристрій, Optima, 2xUSB, Prizma, (1A), Black, (63401)