Акумуляторна батарея Florence Nokia BL-4L 1500mA (BL-4L) (FLBL-4L)

Акумуляторна батарея Florence Nokia BL-4L 1500mA (BL-4L) (FLBL-4L) – це батарея живлення для вашого мобільного телефону. Цей продукт спеціально розроблено для нього, тому буде гарантовано працювати максимально ефективно протягом всього терміну експлуатації. Акумулятор виготовлений з якісних матеріалів, що, безумовно, сприяє його якісній роботі, а також екологічності.

Акумулятор здатний повернути нормальний робочий режим вашому девайсу. Виріб володіє мінімальним «ефектом пам´яті». Здатний працювати в широкому діапазоні температур, зазначеному виробником. Володіє мінімальним внутрішнім опором. Також хотілося б відзначити стійкість до багаторазових циклів заряд-розряд, що властиво для подібних батарей. Це досить маленький, легкий невередливий до періодичності зарядки акумулятор.

Для правильної роботи батареї ми рекомендуємо зробити кілька повних циклів заряд-розряд. Після чого, акумулятор можна буде використовувати в звичайному режимі. Акумуляторна батарея прослужить довгий час при правильному використанні.

Ємність 1500mAh
Вид стандартний
Гарантія, міс 12
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Партномер BL-4L
Призначення для телефону
Примітка High-copy (репліка)
Сумісність Nokia
Тип акумулятора Li-Ion
  • Виробник: Florence
  • Модель: FLBL-4L
  • Наявність: Нема в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Акумуляторна, батарея, Florence, Nokia, BL-4L, 1500mA, (BL-4L), (FLBL-4L)