Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Прикормка Starbaits Instinct Factor Stick mix 1кг. (32.59.47)

Прикормка Starbaits Instinct Factor Stick mix 1кг. (32.59.47)

Прикормка Starbaits Instinct Factor Stick mix 1кг. (32.59.47) призначена для використання спільно з годівницями типу метод. Їх використовують як у карповому, так і в фідерному лові. Дана прикормка дуже поживна і обіцяє коропам майже миттєве насичення. Але правильна збалансованість корму, його унікальний склад не дозволяють рибі відчути задоволення від їжі. І вона повертається до прикормочного столу в точці лову з вражаючою частотою.

Борошно з молюсків і черепашок становить базис даного продукту. У ній міститися багато білків, мінеральних речовин і вітамінів, які разом з атрактантами залучають карпа. У той же час важливо і те, що компанія не використовує ніяких синтетичних ароматизаторів і барвників.

Прикормка Starbaits Instinct Factor method mix може використовуватися і з іншими типами годівниць. Вона придатна для лову «мирної» риби в річках та озерах і може застосовуватися як основний корм і як добавка до власноруч приготовленої секретної прикормки. Instinct Factor method досить в´язкий і їм можна обліпити бойл з гачком або будь-яку іншу наживку на гачку. Така подача стає все більш популярною і не вимагає годівниці або ПВА пакетів.

  • Модель: 32.59.47
  • Наявність: Під замовлення (2-3дні)
  • 8 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Прикормка, Starbaits, Instinct, Factor, Stick, mix, 1кг., (32.59.47)