Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Офісна дошка BUROMAX JOBMAX magnetic, 60х90см, aluminum frame (BM.0002)

Офісна дошка BUROMAX JOBMAX magnetic, 60х90см, aluminum frame (BM.0002)

Офісна дошка BUROMAX JOBMAX magnetic, 60х90см, aluminum frame (BM.0002) - інформаційна дошка Buromax формату 45 х 60 см з магнітно-маркерні поверхнею і алюмінієвим профілем. Дошка має можливість горизонтального кріплення. Особливості BUROMAX JOBMAX magnetic: монтується до стіни за допомогою двох гачків. Інформація прикріплюється до поверхні за допомогою магнітиків. У комплекті: елементи кріплення.

Продукція ТМ Buromax, в першу чергу, орієнтована на поціновувачів стилю і якості, прогресивних, активних і сучасних ділових людей. Канцелярія ТМ Buromax вигідно підкреслює індивідуальність і діловий стиль сучасного офісу, а асортимент здатний задовольнити потреби навіть найвибагливішого споживача. Колекція канцелярського приладдя ТМ Buromax- втілення інноваційних розробок і дизайнерських рішень, а також кращі матеріали і відмінну якість виконання.

BUROMAX створена і зареєстрована в 2003р. Головна мета, яку ставила перед собою компанія, створюючи BUROMAX, це - об´єднання під однією національною торговою маркою широкого асортименту якісних канцелярських товарів для офісу і школи. На момент створення і по сьогоднішній день BUROMAX є єдиною зареєстрованою в Україні мультиасортиментною торговою маркою в області канцелярських товарів і товарів для офісу. Приймаючи рішення про включення в свій асортимент товарів BUROMAX, ви вибираєте не тільки високу якість і широкий асортимент, а й отримуєте надійного партнера, на якого завжди можна покластися.

  • Модель: BM.0002
  • Наявність: Є в наявності
  • 14 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Офісна, дошка, BUROMAX, JOBMAX, magnetic, , 60х90см, , aluminum, frame, (BM.0002)