Операційна система Microsoft Windows 10 Professional x32 Ukrainian OEM (FQC-08945)

Програмна продукція Microsoft Windows 10 Professional x32 Ukrainian (FQC-08945)
DSP OEI (OЕМ) - версія програмного забезпечення призначена для складальників і виробників персональних комп´ютерів. Windows 10 настільки звична і зручна, що ви відчуєте себе фахівцем. Меню «Пуск» повернулося в розширеному вигляді, крім того, ми спростили доступ до ваших закріплених додатків і обраному. Ця система швидше запускається і відновлює роботу, має вбудовані функції забезпечення безпеки для захисту вас і ваших даних, а також розрахована на роботу з вже наявним у вас програмним забезпеченням та обладнанням. Вона об´єднує в собі сильні сторони Windows 8 і Windows 7.

Windows 10 поставляється з Microsoft Edge - повністю оновленим браузером, який орієнтований на зручність роботи в мережі. Пишіть або вводите замітки прямо на веб-сторінках і обмінюйтеся ними з іншими користувачами, читайте статті, не відволікаючись на сторонні чинники, і зберігайте вподобані матеріали для подальшого використання. Включивши Кортану, ви отримаєте можливість оперативно виконувати інші типові дії, такі як бронювання і перегляд оглядів, при цьому вам не потрібно переходити на інші сторінки.

Легко прикріплюйте до чотирьох додатків і переглядайте всі і відразу. Ви можете навіть створювати віртуальні робочі столи, якщо вам не вистачає місця або хочеться об´єднати ваші справи по проектам. Представляємо новий Магазин Windows, унифицирующий процедуру здійснення покупок на всіх пристроях під управлінням Windows 10. Переглядайте асортимент на комп´ютері, телефоні або планшеті і придбайте цифровий вміст, в тому числі програми, ігри, музику, фільми і телепрограми.

Це сама персональна версія Windows на сьогоднішній день. Налаштуйте меню «Пуск», закріплюючи практично що завгодно, включаючи додатки, друзів і плейлисти. Так вони завжди будуть з вами. А в подивившись на живі плитки ви відразу дізнаєтеся головні події - навіть не відкриваючи програми. Continuum - це унікальна технологія, яка дозволяє вашим додаткам працювати однаково добре на будь-яких пристроях. На комп´ютерах 2 в 1 екран можна налаштувати для роботи як з сенсорним управлінням, так і з клавіатурою і мишею. У Windows 10 вбудовано безліч чудових додатків, таких як «Карти», «Фотографії», «Пошта і календар», «Музика» і «Фільми та телепередачі».
Версія Windows 10
Версія Windows Професійна
Гарантія, міс 0
Країна виробництва Україна
Мова прикладної програми український
Носій DVD
Розрядність 32-розрядні
Тип користувача для збирачів систем (OEM)
Тип продукту OEM - версія
  • Виробник: Microsoft
  • Модель: FQC-08945
  • Наявність: Нема в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Операційна, система, Microsoft, Windows, 10, Professional, x32, Ukrainian, OEM, (FQC-08945)