Офісний додаток Microsoft Skype for Business Online (Plan 2) 1 Year Corporate (14c61739_1Y)

Офісний додаток Microsoft Skype for Business Online (Plan 2) 1 Year Corporate (14c61739_1Y)

Отримуйте повідомлення, робіть аудіо- і відеодзвінки, організуйте відеоконференції, зборів по мережі і обмінюйтеся даними - все в одному додатку. Все необхідне для спілкування є в одній програмі: миттєві повідомлення, аудіо- і відеодзвінки, зборів по мережі і загальний доступ до даних. Сумісність Skype для бізнесу і Office спрощує спільну роботу прямо з додатків Office.

 Вам видно картки контактів всіх, хто працює в цьому ж додатку, так що ви зможете швидко відправити їм миттєве повідомлення, зв´язатися з ними по електронній пошті або зателефонувати. Ви також можете планувати зборів, переглядати журнал миттєвих повідомлень в Outlook і починати зборів з таких додатків, як Word або PowerPoint, щоб показати, над чим ви працюєте.

Спілкування з ким завгодно і де завгодно за допомогою будь-якого пристрою. Як звернутись будь-яким співробітником своєї компанії або з ким-небудь з мільйонної аудиторії Skype за допомогою пріоритетного пристрою або веб-браузера. У зборах можуть брати участь до 250 чоловік, навіть якщо у них немає Skype для бізнесу: потрібен тільки стаціонарний телефон або підключення до Інтернету.

Надійний захист інформації і просте управління обліковими записами. Всі сеанси зв´язку захищені за допомогою надійних алгоритмів перевірки автентичності та шифрування. Ви керуєте обліковими записами співробітників і можете додавати і видаляти підписки, а також призначати можливості, виходячи з потреби в спільній роботі. Якщо ви вже використовуєте платформу Майкрософт, Skype для бізнесу відразу розпізнає відомості про обліковий запис кожного користувача в вашій організації.

Зниження складності і зменшення витрат за рахунок єдиного рішення. Skype для бізнесу сумісний з більшістю технологій зв´язку, так що ви як і раніше можете здійснювати та отримувати дзвінки на телефонах УАТС і брати участь в зборах з використанням систем відеоконференцій. Перехід на єдине рішення, яке включає всі необхідні функції - голосове спілкування, відеозв´язок і проведення зборів по мережі, - дозволить вам скоротити витрати на підтримку кількох служб. До того ж ви зможете і далі використовувати наявне локальне устаткування в рамках поступового переходу в хмару.

Гарантія, міс 0
Країна виробництва Гонконг
Призначення для комерційних організацій
Продукт Microsoft Skype
Тип ліцензії підписка 1 рік
  • Виробник: Microsoft
  • Модель: 14c61739_1Y
  • Наявність: Під замовлення (~1-1.5 тижні)
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Офісний, додаток, Microsoft, Skype, for, Business, Online, (Plan, 2), 1, Year, Corporate, (14c61739_1Y)