Карта пам´яті Samsung 512GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Evo Plus (MB-MC512GA/RU)

Карта пам´яті Samsung 512GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Evo Plus (MB-MC512GA / RU) - це ємна карта пам´яті для мобільних пристроїв.

Швидке зчитування / запис. Карта пам´яті Samsung EVO Plus microSD має підвищену ємністю і сумісністю з різними пристроями, вона орієнтована на практичне використання в вашому житті. Ця карта сумісна з картами класу UHS-I Speed ​​Class 1 (U3) і Class 10 і розрахована на запис відео у форматі Full HD. При швидкості читання записи 95 млн байт / сек і 90 млн байт / сек відповідно, додатки, відео і файли будуть завантажуватися ще швидше.

Сумісна з будь-якими пристроями. Ця карта може використовуватися в смартфонах, планшетах і фотокамерах. Дана карта пам´яті сумісна з будь-якими найсучаснішими мобільними пристроями і надовго збереже ваші знімки. Велика інформаційна ємність. Збережіть на карті більше 10 940 фотознімків, 16 годин і 20 хвилин відео в форматі Full HD або 30 670 музичних треків.

Відео в форматі Full HD. Зберігайте в пам´яті найцікавіші моменти вашого життя. За допомогою карти пам´яті Samsung EVO Plus ви можете записувати смартфоном, планшетом або камерою чітке відео в форматі Full HD і не боятися, що записані дані можуть пропасти. Відтворення ваші відеокліпи на великому екрані Full HD телевізора або монітора. Водонепроникність: Карта пам´яті Samsung зберігає працездатність після 72-годинного перебування в морській воді. Стійкість до низьких і високих температур.

Ця карта пам´яті зберігає працездатність в діапазоні від -25 ° до 85 ° за Цельсієм. Нечутливість до впливу магнітних полів. Карта пам´яті Samsung витримує магнітні поля напруженістю до 15 000 Гаусс, що еквівалентно магнітному полю медичного МРТ сканера.

Гарантія, міс 60
Клас карти UHS-I (U3)
Колір червоний
Країна виробництва Китай
Об'єм пам'яті 512 ГБ
Перехідник SD
Стандарт пам'яті microSDXC
Тип карти пам'яті micro-SD (Trans-Flash)
  • Виробник: Samsung
  • Модель: MB-MC512GA/RU
  • Наявність: Є в наявності
  • 377 грн.
  • 6301 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Карта, пам´яті, Samsung, 512GB, microSDXC, class, 10, UHS-I, U3, Evo, Plus, (MB-MC512GA/RU)