Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Нічник Chicco Звезды для девочек (02427.10)

Нічник Chicco Звезды для девочек (02427.10)

Нічник Chicco Зірки для дівчаток (02427.10)
Новий музичний нічник-проектор Chicco "Зірки" для створення чарівної атмосфери під час сну. Знаючи переваги своїх малюків, Ви самі вибираєте класичні мелодії та проектування зображень зірок, які допомагають малюкам заснути. Музика Баха та Россіні, мелодії нью-ейдж і звуки природи звучать одна за одною по вашим вибором, залучаючи вашого малюка до світу музики. Можна використовувати як кольорову лампу. М´яка іграшка знімається. Живлення від 3 батарейок АА (у комплект не входять).

Всі товари Chicco створені з любов´ю до найменших. В європейських лабораторіях проводяться тести для контролю якості продукції, а експерти спостерігають за розвитком дітей. Компанія Chicco пропонує вам не просто продукт для дитини, а трепетну турботу і відповідальний догляд за найменшими, мільйон усмішок і хороше самопочуття малюка.

Компанія CHICCO була створена, щоб подарувати батькам і дітям радість і турботу, полегшити і вирішити всі проблеми. Італійці відомі всеосяжною любов´ю до дітей, тому в дитячі товари вони вкладають всю душу. Турбота про дітей починається ще до народження, так і лінійка товарів CHICCO починається з турботи про дитину, яка ще перебуває в животику мами. І ця турбота про дитину триває до його повноліття.

  • Модель: 02427.10
  • Наявність: Під замовлення (2-3дні)
  • 44 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Нічник, Chicco, Звезды, для, девочек, (02427.10)