Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Модем ZyXel Keenetic Plus DSL

Модем ZyXel Keenetic Plus DSL

З´єднання точка-точка
Крім підключення до Інтернету, Keenetic Plus DSL дозволяє з´єднати один з одним два інтернет-центру серії Keenetic по мідній парі довжиною до 1,5 км на швидкості до 100 Мбіт/с використовуючи технологію VDSL2. Для цього необхідно налаштувати один модем в режимі сервера, а другий в режимі клієнта.

Цей сценарій часто застосовується для організації високошвидкісного зв´язку на відстанях, що перевищують можливості технології Ethernet. Підключається через модемне з´єднання сегмент мережі може маршрутизироваться або об´єднуватися з мережею головного інтернет-центру в залежності від поставлених завдань.

USB-модем для підключення інтернет-центрів Keenetic по ADSL/VDSL

USB-модуль Keenetic Plus DSL доповнює ваш основний інтернет-центр серії Keenetic функціями сучасного DSL-модему. Модуль підключається до інтернет-центру по USB, управляється його операційною системою і не вимагає окремого блоку живлення. Модем дозволяє виходити в Інтернет за технологією ADSL2+ на швидкості до 24 Мбіт/с або по VDSL2 на швидкості до 100 Мбіт/с.

DSL-підключення можна використовувати як основне або як резервне, включається автоматично при проблемах на основному каналі доступу в Інтернет.


  • Модель: Keenetic Plus DSL
  • Наявність: Є в наявності
  • 26 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Модем, ZyXel, Keenetic, Plus, DSL