Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Модем TENDA D301

Модем TENDA D301

Відповідаючи стандарту 802.11 n, D301 поєднує в собі функції високошвидкісного ADSL2+ модем, бездротового маршрутизатора і 4-портового комутатора в одному пристрої. Бездротова швидкість в 6 разів вище і бездротова дальність набагато більше, ніж у пристроїв стандарту 802.11 g. D301 також підтримує останні стандарти ADSL2+, забезпечуючи більш високу продуктивність і більший радіус дії від DSLAM провайдера. Підключається до інтернет і забезпечує швидкість до 300 Мб/c бездротової мережі для обміну файлами великого обсягу, потокової музики, відео і навіть мережевих ігор в мережі з кількох комп´ютерів. Крім того, завдяки багатофункціональності USB-портів Ви можете з легкістю поділитися файлами і медіа з зовнішніх USB-накопичувачів з сім´єю і друзями.

Основні особливості

• Поєднує в собі функції 4-портового модему, бездротового маршрутизатора і 4-портового комутатора в одному пристрої;
• Швидкість передачі до 300 Мб/с забезпечує блискавично швидкий доступ в інтернет;
• Підтримує механізм бездротового шифрування WPA/WPA2 для захисту конфіденційності в мережі.

Пристрій все-в-одному
D301 - це справді універсальне рішення, що виступає в якості провідного і бездротового модему і маршрутизатора. Включає в себе функції ADSL 2/2+-модему, бездротового маршрутизатора, 4-х портового комутатора, а також широкий спектр додаткових характеристик, включаючи спільне користування через USB, IPTV, простототу установки і TR069.

Підвищена якість бездротового зв´язку
Використовуючи стандарт 802.11 n, при швидкості бездротового з´єднання до 300 Мб/с D301 забезпечує блискавично швидкий доступ в інтернет для перегляду мовлення у форматі HD, мережевих ігор і спільно використовувати файли.

Потужне і широке покриття
Завдяки зовнішнім антенам 2x5 dbi D301 дає підвищений рівень сигналу для забезпечення бездротового покриття по всьому будинку. Крім того, застосовується технологія MIMO використовує відображення сигналу для зменшення мертвих зон, забезпечуючи кращу продуктивність бездротового зв´язку, швидкість передачі даних, стабільність і широке покриття.

Спільне користування через USB
D301 оснащений портом USB 2.0, за допомогою якого можливе підключення до мережі зовнішнього жорсткого диска, що дає можливість його спільного використання по всьому будинку.

6000В захист від блискавки
Блискавки призводять до сильних перепадів струму в мережі, що може нанести серйозні пошкодження електронним пристроям, таким як модем-маршрутизатор. Розроблена блискавкозахист до 6000 Вольт ефективно захищає D301 від таких пошкоджень. Таким чином, D301 ідеально підходить для використання в місцях з підвищеною грозовою активністю.

Підвищена безпека бездротового з´єднання
D301 підтримує багаторівневі способи кодування бездротової передачі, такі як 128-бітний WEP, WPA, WPA2, а також Mac-фільтр для контролю доступу і захисту конфіденційності.

  • Модель: D301
  • Наявність: Є в наявності
  • 20 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Модем, TENDA, D301