Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Модем TENDA D151

Модем TENDA D151

Відповідаючи стандарту 802.11 n, D151 поєднує в собі функції ADSL2+ модем, бездротового маршрутизатора і 4 - портового комутатора в одному пристрої. Бездротова швидкість в 3 рази вище і бездротова дальність в 3 рази більше, ніж у пристроїв стандарту 802.11 g. D151 також підтримує останні стандарти ADSL2+, забезпечуючи більш високу продуктивність і більший радіус дії від DSLAM провайдера. Підключається до інтернет і забезпечує швидкість до 150 Мб/c бездротової мережі для обміну файлами великого обсягу, потокової музики, відео і навіть мережевих ігор в мережі з кількох комп´ютерів.

Основні особливості
• ADSL2+ модем, бездротовий маршрутизатор, 4-портовий комутатор в одному пристрої
• З´єднує комп´ютери, смартфони і планшети зі швидкістю бездротової передачі до 150 Мб/с;
• Промислове рішення забезпечення безпеки зв´язку, таке як WPA/WPA2, захищає вашу бездротову мережу;
• 4 LAN Fast Ethernet-порту для провідних підключень;

Пристрій все-в-одному
D151 - це справді універсальне рішення, що виступає в якості провідного і бездротового модему і маршрутизатора. Включає в себе функції ADSL2+-модему, бездротового маршрутизатора, 4-х портового комутатора в одному пристрої, а також широкий спектр додаткових характеристик, включаючи WPS, IPTV, простоту установки і TR069.

Підвищена якість бездротового зв´язку
Використовуючи стандарт 802.11 n, при швидкості бездротового з´єднання до 150 Мб/с D151 забезпечує високошвидкісний доступ в Інтернет одночасно з доступом до спільно використовуваних файлів, музики, фотографій і папок з декількох комп´ютерів.

Потужне і широке покриття
Завдяки зовнішньої антени 1x5 dbi, D151 дає підвищений рівень сигналу для забезпечення бездротового покриття по всьому будинку. Крім того, застосовується технологія MIMO використовує відображення сигналу для зменшення мертвих зон, забезпечуючи кращу продуктивність бездротового зв´язку, швидкість передачі даних, стабільність і широке покриття.

6000В захист від блискавки
Блискавки призводять до сильних перепадів струму в мережі, що може нанести серйозні пошкодження електронним пристроям, таким як модем-маршрутизатор. Розроблена блискавкозахист до 6000 Вольт ефективно захищає D151 від таких пошкоджень. Таким чином, D151 ідеально підходить для використання в місцях з підвищеною грозовою активністю.

Підвищена безпека бездротового з´єднання
Оснащений Mac фільтром, D151 також забезпечує багаторівневі способи кодування, такі як 128-бітний WEP і WPA, так само способи кодування WPA і WPA2. Всі ці функції дають можливість підвищити рівень безпеки.

  • Модель: D151
  • Наявність: Є в наявності
  • 16 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Модем, TENDA, D151