Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Модем ASUS DSL-N14U

Модем ASUS DSL-N14U

Модем ASUS DSL-N14U

Бездротовий маршрутизатор з вбудованим ADSL-модем Asus DSL-N14U стильний дизайн поєднується з широкою функціональністю. Пристрій зможе задовольнити найвимогливіших користувачів. DSL-N14U пропонує користувачам простий і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Завдяки потужним антен DSL-N14U забезпечує широку зону покриття бездротової мережі. З допомогою роутера є можливість створення декількох бездротових мереж (SSID). Підключивши до USB-порту на принтер або сканер, клієнти бездротової мережі зможуть користуватися можливостями мережевого друку або сканування.

Для реалізації власного «хмарного» сховища файлів з сучасними функціями забезпечення безпеки інформації і високою швидкістю обміну даними користувачам даного маршрутизатора пропонується платформаAiCloud, а також безкоштовний додаток, доступне для платформ Android і iOS.

Параметри Asus DSL-N14U - надзвичайно легкий і простий процес. Досить лише включити маршрутизатор, підключити до нього необхідні кабелі і запустити веб-браузер на будь-якому пристрої з Wi-Fi, наприклад ноутбуці або планшетному комп´ютері. На сторінці налаштування потрібно ввести ім´я користувача та пароль, що надані вашим провайдером - і маршрутизатор сам установить з´єднання з мережею Інтернет! Процедура налаштування займає всього 30 секунд і складається з трьох простих кроків.
  • Модель: DSL-N14U
  • Наявність: Є в наявності
  • 50 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Модем, ASUS, DSL-N14U