Патч-корд Cablexpert 5м (PP6-5M/W)

Патч-корд Cablexpert 5м (PP6-5M / W)

Патч-корд - це кабель для з´єднання двох пристроїв. Ці кабелю часто використовуються практично скрізь: в офісах, в квартирах, і інших місцях, де є мережа інтернет. Можна сказати, що патч-корд - це елемент структурованої кабельної мережі. Патч-корд - це багатожильний шматок кабелю, який обжимають з обох сторін коннекторами.

Завдяки останнім він приєднується до пристроїв для обміну даними з підтримкою RJ-45 (саме його використовують найчастіше). Його виготовляють з оптоволокна, міді або алюмінію. Він може бути, як кроссоверним, так і лінійним. Що означають ці слова розглянемо далі.

Сучасні комп´ютери автоматично визначають який до них підключений кабель, тому можуть працювати з будь-яким з них. Зазвичай patch cord не роблять занадто довгим, тому що довжина може вплинути на передачу даних. В результаті, частина інформації може бути втрачена під час передачі.

Комутаційний шнур використовується для з´єднання свитч-світч, свитч-комп´ютер, комп´ютер-принтер, комп´ютер-комп´ютер, комп´ютер-музичний інструмент і так далі. Область застосування широка.

Його використовують в офісах, будинках для з´єднання роутера з ноутбуком або ПК, для з´єднання мережевого обладнання у великих мережах, і в багатьох інших галузях. А також за допомогою пасивне з´єднують серверне обладнання. Головне достоїнство в тому, що, завдяки великій кількості тонких жив, він не ламається на відміну від цільного.

Гарантія, міс 0
Довжина 5 м
Категорія 6
Колір білий
Країна виробництва Китай
Тип FTP
  • Виробник: Cablexpert
  • Модель: PP6-5M/W
  • Наявність: Нема в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Патч-корд, Cablexpert, , (PP6-5M/W)