Ретранслятор Netis E1+ Green

Маршрутизатор Wi-Fi Netis E1 + Green
Підсилювач бездротового сигналу до 300 Мбіт / с Netis Wireless N E1 + призначений для створення високопродуктивних мереж з розширеним покриттям. Пристрій орієнтований на мобільні офіси і розваги.

Маршрутизатор Wi-Fi Netis E1 + Green за замовчуванням працює як підсилювач бездротового сигналу від маршрутизатора для поширення сигналу до місць, недоступних основному маршрутизатора. E1 + також може підтримувати режим маршрутизатора, що дозволяє створити безпечну внутрішню мережу з підключенням до зовнішньої мережі через DSL-модем або кабельний модем. Пристрій є переносним і відмінно підходить для мандрівників і студентів, для використання на роботі і вдома.

Особливості маршрутизатора: висока швидкість бездротової передачі даних за технологією Wireless N (до 300 Мбіт / с). Режим підсилювача сигналу (Range Extender), що збільшує покриття існуючої бездротової мережі і усуває «мертві зони» Wi-Fi. Режим портативного маршрутизатора (Travel Router) для настройки безпечної внутрішньої мережі з підключенням до зовнішньої мережі через DSL-модем або кабельний модем. Автоматичний індикатор сигналу дозволяє встановити підсилювач сигналу в потрібному місці. Кнопка WPS для швидкого встановлення зв´язку між підсилювачем і основним маршрутизатором. Порт Ethernet, що дозволяє підключати додаткові пристрої для доступу в Інтернет. Стильний компактний дизайн з вбудованим блоком живлення ідеально підходить для використання вдома і в поїздках.

Гарантія, міс 24
Додатково 2.4GHz
Кількість портів 1x10/100TX
Країна виробництва Китай
Стандарт Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Виробник: Netis
  • Модель: E1+ Green
  • Наявність: Є в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Ретранслятор, Netis, E1+, Green