Жорсткий диск 3.5" 2TB Western Digital (#WD2002FAEX-FR#)

Накопичувачі WD Black призначені для настільних ПК і розраховані на досвідчених користувачів, яким потрібно висока швидкодія і широкий асортимент моделей для оновлення.

Для творчих особистостей та ентузіастів
Вони відрізняються високою швидкодією і чудово підходять для зберігання великих мультимедійних файлів (фото, відео і додатків).

Для гравців
Оптимізація для ресурсоємних завдань та ігор. Накопичувачі WD Black такі ємні, що на них з легкістю поміститься вся ігрова бібліотека і навіть залишиться місце для її поповнення.

Збільшений термін гарантії
На кожен диск WD Black надається 5-річна обмежена гарантія з кращими в галузі умовами.

Для завантаження ігор і великих файлів
Оскільки в моделях WD Black застосовується двоядерний процесор, його обчислювальна потужність удвічі більше, ніж у моделей з звичайними одноядерними процесорами. Саме тому накопичувачі WD Black відрізняються максимальною швидкодією.

Швидкісна передача даних
Розроблена компанією WD технологія динамічного кешування підвищує швидкодію, оптимізуючи в реальному часі розподіл кеш-пам´яті між операціями читання і запису завдяки кеш-пам´яті 128 МБ в моделях ємністю 5 ТБ і 6 ТБ.

Підвищена надійність
Це рішення дозволяє зменшити вплив вібрації, створюваної іншими компонентами системи, забезпечуючи тим самим оптимальну швидкодію і надійний захист даних.
Інтерфейс SATA III
Інше Refurbished(вІдновлений)
Гарантія, міс 12
Країна виробництва Малайзія
Лінійка (Серія) WD Black
Об’єм 2 TB
Розмір буферу 64 MB
Швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв
  • Виробник: Western Digital
  • Модель: #WD2002FAEX-FR#
  • Наявність: Є в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Жорсткий, диск, 3.5", 2TB, Western, Digital, (#WD2002FAEX-FR#)