Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 8192Mb AORUS X (GV-N2070AORUS X-8GC)

Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2070 8192Mb AORUS X (GV-N2070AORUS X-8GC)

Gigabyte Technology - компанія в Тайвані, яка створює комп´ютерну продукцію, перш за все відеокарти і системні плати. Працює фірма з 1986 року. Спочатку це була всього лише група дослідників, але поступово компанія здобула світову популярність і стала лідирувати на ринку графічних прискорювачів і системних плат. До 2008 року фірма стала холдингом, включивши до свого складу Gigabyte Communication, яка випускає комунікатори і смартфони під торговою маркою GSmart.

Сьогодні GIGABYTE має величезний асортимент продукції, що випускається, в їх числі - настільні і мобільні ПК, ноутбуки, сервери, рішення для цифрового будинку, пристрої комунікації, пристрої мобільного і портативного типу. В останні роки корпорація стала передовим виробником, який випускає системні плати. Статистика говорить про те, що кожна четверта плата, яка використовується в світі, зроблена компанією Gigabyte Technology.

Початком заснування компанії GIGABYTE вважається 1986 рік. Вона була створена спочатку як об´єднана група дослідників і розробників. Подібно до багатьох інших провідних світових ІТ-компаніям, GIGABYTE починала свій шлях з нуля, тобто з маленькою лабораторії, яку заснували кілька інженерів-ентузіастів. У молодих людей були новаторські ідеї в області виробництва системних плат, і тому вони змогли швидко знайти своє місце на ринку комплектуючих для персональних комп´ютерів. В даний час це світовий лідер ринку системних плат і графічних прискорювачів.

GIGABYTE прагне максимально збільшити коло своїх клієнтів. Компанією постійно розширюється асортимент продукції. У неї входять різноманітні електронні пристрої. Наприклад, пристрої зв´язку, настільні персональні комп´ютери, сервери, ноутбуки, рішення для цифрового будинку, мобільні та портативні пристрої. Інакше кажучи, зараз GIGABYTE виробляє продукцію різної спрямованості. І для будинку, і для роботи. У 2008 році в штаті GIGABYTE працювали вже більше 8,5 тисячі співробітників. Більш того, на той період практично всі континенти вже охоплювала мережу її філій і представництв.

Компанія підтримує всебічно і оперативно клієнтів по всьому світу. GIGABYTE бачить своє завдання в тому, щоб задовольняти запити клієнтів. Саме в цьому ключ до того, що торговельна марка як і раніше робить успіхи. Компанія не визнає ніякого якості, крім чудового. На підтвердження цього необхідно сказати, що відмінна продукція і видатні розробки GIGABYTE протягом тривалого періоду по достоїнству були оцінені. Це безліч професійних нагород. Це і гаряче схвалення її діяльності засобами масової інформації.

Тут необхідно згадати про те, що компанією було досягнуто безпрецедентне досягнення: до 2008 року вся продукція, яку вона представляла на здобуття національної нагороди Тайваню за досконалість продукції (Taiwan Excellence Award), довгих 11 років поспіль була відзначена нагородами. Про обсяги присутності компанії на ринку досить сказати, що в кожному десятому персональному комп´ютері на планеті є системна плата GIGABYTE. У своїх повсякденних справах GIGABYTE керується гаслом «Upgrade Your Life». Компанія задіє весь потенціал сучасних мережевих технологій для того, щоб ефективно задовольнити запити своїх клієнтів по всій планеті. Компанія встановлює прямий контакт своєї марки з кожним споживачем.

Інтерфейс PCI Express 3.0
Версія DirectX 12
Версія OpenGL 4.5
Вид охолодження кулер
Вид охолодження радіатор
Гарантія, міс 36
Кількість вентиляторів 3 шт
Країна виробництва Китай
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення 550 Вт
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв 4
Об'єм вбудованої пам'яті 8 ГБ
Роз'єми 3 x DisplayPort
Роз'єми 3 х HDMI
Роз'єми USB Type-C
Роз'єми додаткового живлення 6+8 pin
Розрядність шини пам'яті 256 Bit
Сімейство графіки NVIDIA
Серія GeForce RTX 2070
Тип пам'яті GDDR 6
Тип системи охолодження активний
Частота пам'яті 14142 MHz
Частота ядра (Base) 1620 MHz
  • Виробник: GIGABYTE
  • Модель: GV-N2070AORUS X-8GC
  • Наявність: Під замовлення (2-3дні)
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Відеокарта, GIGABYTE, GeForce, RTX2070, 8192Mb, AORUS, X, (GV-N2070AORUS, X-8GC)