Процесор AMD Ryzen 3 2200G (YD2200C5FBMPK)

Процесор AMD Ryzen 3 2200G (YD2200C5FBMPK)

Процесор AMD Ryzen з вбудованою графікою Radeon Vega оснащений одними з найбільш передових і потужних обчислювальних і графічних видів апаратного обладнання, доступних на сьогоднішній день, об´єднаних в одному процесорі для забезпечення високої продуктивності, необхідної для великих робочих навантажень і ресурсномістких ігор без компромісів.

Особливості мікроархітектури Zen. У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності (SMT).

Ядра Zen розроблені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури для забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам´ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність у порівнянні з попередньою мікроархітектури.

Продуктивність і ефективність для додатків наступного покоління. Хмарні обчислення, продуктивність промислового рівня, технології віртуальної реальності, ігри і безпеку даних відкривають нові горизонти і вимагають більш високого рівня продуктивності обчислень при максимальній енергоефективності.

Спочатку інженери компанії AMD розробили нову архітектуру Zen таким чином, щоб вона могла відповідати і навіть перевершувати високі вимоги, що стосуються продуктивності і ефективності, не тільки додатків наступного, а й подальших поколінь. Технологія Neural Net Prediction. Вбудований штучний інтелект дозволяє процесору ефективніше справлятися з виконанням ваших додатків.

Гарантія, міс 36
Графічне ядро Radeon Vega 8
Кількість ядер 4 ядра
Країна виробництва Гонконг
Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня L2: 2MB
Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня L3: 4MB
Сімейство процесора AMD Ryzen
Тактова частота ядра 3.50GHz
Теплопакет 65W
Технологія CMOS 14nm
Тип поставки BOX
Тип сокету AM4
Частота ядра в Boost режимі 3.7GHz
  • Виробник: AMD
  • Модель: YD2200C5FBMPK
  • Наявність: Є в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Процесор, AMD, Ryzen, 3, 2200G, (YD2200C5FBMPK)