Навушники GEMIX X-340 black-red

Навушники GEMIX X-340 black-red - повноформатні ігрові навушники, з якими кожна наступна гра буде ще більш захоплююча. Дизайн виконаний в яскравому кольорі, тому неодмінно виділить користувача з сірого натовпу. Навушники призначені для тривалого використання, що забезпечує невелику вагу і комфортна форма.

Ігрова гарнітура GEMIX X-340 black-red забезпечує високий рівень комфорту і бездоганний звук під час використання. Форма і вага пристрою спеціально розроблені для тривалого користування гарнітурою. Надійне наголов´я, якісні амбушюри, закрита конструкція: все зроблено для того, щоб захоплюючі баталії на віртуальному полі битви не заважали оточуючим, а користувач, в свою чергу, міг повністю зануритися в ігровий процес.

Завдяки надійній дужки, амбушюрам, які повністю закривають вухо і ергономічній конструкції, гарнітура створює особливу зручність під час проходження ігрових рівнів. Завдяки мікрофону користувач може здійснювати дзвінки в реальному часі, або ж давати голосові вказівки в віртуальному світі. Для настройки комфортного рівня гучності на кабелі передбачений пульт управління, що дозволяє не відволікатися від процесу гри.

Завдяки гарній шумоізоляції користувач не відволікається на сторонні звуки, повністю занурюючись в гру. Приєднати навушники до пристрою можна за допомогою кабелю з штекером 3.5 мм і довжиною 2,4 м, що забезпечує зручність і комфорт в користуванні.

Gemix У 2004 році на українському ринку була представлена ​​торговельна марка - Gemix (Джемікс). У той час на ринку було представлено чимало брендів і до появи чогось нового багато хто ставився скептично. Тому розробникам Gemix необхідно було запропонувати щось незвичайне і цікаве, що і було зроблено: компоненти знайшли найбільш необхідні та корисні функції, був запропонований ретельно пророблений дизайн, який задовольнив би навіть самого вимогливого клієнта.

GEMIX позиціонується, як марка з найкращим співвідношенням ціни і якості. Широкий спектр продукції при дуже демократичній ціні дозволив Gemix зайняти тверду позицію на ринку і завоювати визнання споживачів.

При розробці і виробництві компонентів застосовуються найсучасніші технології, здійснюється підбір найбільш якісних комплектуючих. DVD-програвачі оснащуються тільки кращими процесорами, якість роботи і надійність яких були підтверджені протягом тривалого терміну експлуатації.

Сьогодні Gemix рухається в напрямку створення техніки на підставі найостанніших розробок і нововведень, що з´являються в міре.В результаті Gemix активно розвивається і модельний ряд постійно розширюється. Завдяки своєчасному відстеження тенденцій на ринку, продукція Gemix змінюється, щоб запропонувати вам найактуальніше і необхідне на сьогоднішній день, при цьому зберігаючи максимальну зручність для користувача.

Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм
Гарантія, міс 12
Довжина шнура 2.4 м
Кількість jack(ів) 2
Кількість PIN (контактів) 3
Колір Black
Колір Red
Конструкція повнорозмірні
Країна виробництва Китай
Мінімальна відтворювана частота 20 Гц
Максимальна відтворена частота 20 кГц
Опір навушників 32 Ом
Особливості регулятор гучності
Підключення дротове
Призначення для комп'ютера
Тип геймерські (ігрові)
Тип випромінювача динамічний
Тип кріплення дуга над головою
Тип пристрою гарнітура
Чутливість 102 дБ
  • Виробник: GEMIX
  • Модель: X-340 black-red
  • Наявність: Під замовлення (2-3дні)
  • 377 грн.
  • 319 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Навушники, GEMIX, X-340, black-red