Концентратор Defender Quadro Promt (83200)

Концентратор Defender Quadro Promt (83200)

Компактний 4-портовий міні-хаб. Висока швидкість передачі даних - до 5 Гбіт / с. Підтримує режим «гарячої» заміни. Призначений для підключення периферійних пристроїв до ПК. Для роботи не потрібні додаткові драйвери. Підтримує USB накопичувачі. Можливість заряджати акумулятори через USB-з´єднання навіть при вимкненому комп´ютері (при підключеному блоці живлення)

Історія компанії Defender бере початок в 1990-му році з виробництва такої актуальної в той час продукції, як захисні екрани для моніторів. Саме з цієї причини компанія отримала свою назву, яке буквально означає «захисник».

Сьогодні під цим брендом виробляється і реалізується безліч різноманітних пристроїв, що значно підвищують рівень комфорту при роботі за комп´ютером. Асортимент продукції компанії Defender складається з маніпуляторів, клавіатур, акустичних систем, навушників, витратних матеріалів, мережевих фільтрів, гарнітур, мікрофонів, засобів для чищення та безлічі інших товарів.

Defender - це один з лідерів ринку комп´ютерних аксесуарів. Відмінною рисою продукції під даним брендом є її чудову якість при порівняно невеликій ціні. Компанія ретельно відстежує тенденції розвитку комп´ютерного ринку для того, щоб завжди пропонувати своїм клієнтам найсучасніші рішення.

Інтерфейси 4xUSB 2.0
Гарантія, міс 0
Країна виробництва Китай
Тип зовнішній
  • Виробник: Defender
  • Модель: 83200
  • Наявність: Є в наявності
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Концентратор, Defender, Quadro, Promt, (83200)