Концентратор Defender QUADRO Light (83201)

Концентратор Defender QUADRO Light (83201)

Компактний 4-портовий міні-хаб. Призначений для підключення периферійних пристроїв до ПК. Для роботи не потрібні додаткові драйвери. Зручний доступ до роз´ємів - не перешкоджає повноцінному використанню пристрою. Підтримує режим «гарячої» заміни. Струмовий захист портів USB. Живлення від порту USB.

Історія компанії Defender бере початок в 1990-му році з виробництва такої актуальної в той час продукції, як захисні екрани для моніторів. Саме з цієї причини компанія отримала свою назву, яке буквально означає «захисник». Сьогодні під цим брендом виробляється і реалізується безліч різноманітних пристроїв, що значно підвищують рівень комфорту при роботі за комп´ютером.

Асортимент продукції компанії Defender складається з маніпуляторів, клавіатур, акустичних систем, навушників, витратних матеріалів, мережевих фільтрів, гарнітур, мікрофонів, засобів для чищення та безлічі інших товарів. Defender - це один з лідерів ринку комп´ютерних аксесуарів. Відмінною рисою продукції під даним брендом є її чудову якість при порівняно невеликій ціні.

 Компанія ретельно відстежує тенденції розвитку комп´ютерного ринку для того, щоб завжди пропонувати своїм клієнтам найсучасніші рішення. Продукція від Defender виготовляється на заводах, розташованих в Азії і Європі.

Інтерфейси 4xUSB 2.0
Гарантія, міс 0
Країна виробництва Китай
Тип зовнішній
  • Виробник: Defender
  • Модель: 83201
  • Наявність: Під замовлення (2-3дні)
  • 377 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Концентратор, Defender, QUADRO, Light, (83201)