Дата кабель USB 2.0 AM to Type-C 1.0m Viewcon (VC-USB2-UC-001-W)

Дата кабель USB 2.0 AM / CM 1.0m Viewcon (VC-USB2-UC-001-W) набув найширшого поширення через його простий установки. Він складається з двох роз´ємів і має швидку, в порівнянні з іншими кабелями, швидкість передачі даних.

Особливості кабелю: для підключення USB 3.1 пристрої до USB 2.0 порту. Дуже добре підходить для підключення накопичувачів та іншої високошвидкісної периферії. Якісні роз´єми з позолоченими контактами. Підходить як для синхронізації даних, так і для заряду акумуляторів (струм до 3A / 36 Вт). Литі роз´єми. USB кабелі. Колір кабелю білий.

Сучасний смартфон має величезну кількість різних опцій. Багато власників активно використовують фотокамеру телефону, так як він завжди знаходиться під рукою. Для завантаження фото на комп´ютер, а також для закачування різних зображень, музики та інших файлів необхідний дата-кабель. З його допомогою можна використовувати смартфон як модем, що забезпечує доступ в Мережу, а також зарядити телефон від акумулятора комп´ютера. Завдяки тому, що купити дата кабель можна недорого, він придбав величезну популярність.

Гарантія, міс 0
Країна виробництва Китай
  • Виробник: BUROMAX
  • Модель: BM.8000-01
  • Наявність: Є в наявності
  • 13 грн.

Цена актуальна на: 29-10-2018

Мітки: Дата, кабель, USB, 2.0, AM, to, Type-C, 1.0m, Viewcon, (VC-USB2-UC-001-W)