Notice: Undefined variable: product_filter_group_data in /sata1/home/users/kompwest/www/www.kompwest.com/system/storage/modification/catalog/model/catalog/product.php on line 371 Фліпчарт BUROMAX JOBMAX 70х100см, on a tripod, magnetic, aluminum frame (BM.0011)

Фліпчарт BUROMAX JOBMAX 70х100см, on a tripod, magnetic, aluminum frame (BM.0011)

Фліпчарт BUROMAX JOBMAX 70х100см, on a tripod, magnetic, aluminum frame (BM.0011) - фліпчарт Buromax формату 70 х 100 см з магнітно-маркерні поверхнею і алюмінієвим профілем. Має мобільну основу у вигляді триноги і регулювання висоти. Особливості фліпчарта BUROMAX JOBMAX 70х100см, on a tripod, magnetic, aluminum frame: мобільна основа. Інформація кріпиться до поверхні за допомогою магнітиків.

Фліпчарт - магнітно-маркерна дошка з кріпленням для листа або блоку паперу, перевертається за принципом блокнота. Використовується для проведення лекцій, семінарів та інших подібних заходів. Має опору на коліщатках або у вигляді триноги. Нерідко на ньому пишеться непомітний для учасників заходу план виступу; іноді на аркушах намічається олівцем зображення малюнків або таблиць, щоб під час занять можна було обвести їх маркерами і тим самим заощадити час.

Продукція ТМ Buromax, в першу чергу, орієнтована на поціновувачів стилю і якості, прогресивних, активних і сучасних ділових людей. Канцелярія ТМ Buromax вигідно підкреслює індивідуальність і діловий стиль сучасного офісу, а асортимент здатний задовольнити потреби навіть найвибагливішого споживача.

  • Модель: BM.0011
  • Наявність: Є в наявності
  • 43 грн.

Цена актуальна на: 09-03-2018

Мітки: Фліпчарт, BUROMAX, JOBMAX, 70х100см, , on, a, tripod, , magnetic, , aluminum, frame, (BM.0011)